web-tasarim


Günümüzde artık internet kullanımı hızla artmaktadır. Sosyal medya kavramının dünyamıza girmesi ve hızla yayılması sonucunda internet kullanımındaki artış hızı büyük bir ivme kazanmıştır. Son verilere göre ülkemizde internet kullanıcı sayısı toplam nüfusun yaklaşık %50 si civarındadır. Günümüz toplumunun alışveriş, okuma ve araştırma alışkanlıkları, internet dünyasının gelişimine paralel olarak değişmekte. Bu nedenle kurumların ürün ve hizmetlerini; tanıtmak ve pazarlamak için internet dünyasında yer alması bir zorunluluk haline gelmiştir. Öyleki sadece internet dünyasında yer almanın dışında; ürün ve hizmetlerin etkin ve doğru bir şekilde sunulması her geçen gün daha da önem kazanmaktadır. 

Tüm bunların yanı sıra yeni çıkan Türk Ticaret Kanunu gereği tüm firmaların web sitelerinin bulunması zorunlu hale gelmiştir.


Bilgitek Teknoloji Sistemleri
olarak, sizlerin internet dünyasında yer almanızı sağlamanın dışında, ürün ve hizmetlerinizi etkin ve doğru bir şekilde dış dünyaya sunmanızı sağlamaktayız. 

İhtiyaç duyduğunuz şekilde, modern çizgilere sahip, kullanıcıların ilgisini çekebilecek özellikte, kullanımı kolay, dinamik içerikli ve yönetilebilir web tasarımları yapmaktayız. İşlerinde uzman ve branşlaşmış kadromuzla sizlere kararlı yapıya sahip, içerik ve görsel açıdan zengin web tasarımları sunmakla beraber, uygun fiyat anlayışımızla, kaliteden ödün vermeden hizmet sunmaktayız.

Sizleri, firmanızın etkin ve en doğru şekilde internet dünyasında yerini almasını sağlamak için Bilgitek Teknoloji Sistemlerine bekliyoruz.

kredikartlari