notebook   macbook   ultrabook   netbooks   ipad   tablet


Teknolojinin gelişmesi ile birlikte günümüzde masaüstü bilgisayarların yerini artık Taşınabilir özellikteki bilgisayarlar almıştır. Taşınabilir Bilgisayar olarak önceleri sadece Dizüstü(Laptop) bilgisayar bulunurken artık günümüzde netbook, ultrabook ve tablet bilgisayarlar gibi çeşitli ebat  ve özelliklerde daha gelişmiş ürünler piyasaya çıkmıştır.

Taşınabilir Bilgisayar alırken fiyatının yanında ihtiyacınız doğrultusunda seçim yapmanız da önemlidir. Örneğin; sık seyahat ediyor, sadece iş amaçlı, internete girip evrak işlerinizi halledebileceğiniz   bir bilgisayar arıyorsanız Netbook veya Tablet bilgisayar seçmeniz gerekirken, Grafik ağırlıklı İşlemler yapmanız gereken aynı zamanda da son çıkan oyunları oynayabileceğiniz bilgisayar arıyorsanız yüksek grafik kartına sahip, donanım özellikleri üst düzeyde olan  bir Laptop almanız sizin için uygun olacaktır.

Bilgitek Teknoloji Sistemleri olarak sizlerin ihtiyacı doğrultusunda  en uygun konfigurasyona sahip ve en uygun fiyatlı Taşınabilir Bilgisayarları sunmaktayız. Notebook, Netbook, Ultrabook ya da Tablet Bilgisayar almayı düşünüyorsanız gelin size en uygun bilgisayarı en uygun fiyata sunalım. Ayrıntılı bilgi için bize uğrayabilir ya da iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.


asus-logo vaio-logo dell-logo acer-logo apple-logo 
fujitsu-siemens-logo hp-logo packard-bell-logo toshiba-logo samsung-logo

kredikartlari